/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
Brzoskwinia w sesję!!!
Zawiera: potas – ułatwia koncentracje, magnez – bardzo dobry gdy mamy dużo stresu np. dla studentów przed sesją. Dodatkowo: molibden – przede wszystkim dla cery tłustej, trądzikowej, wapń – wzmacnia kości, dobrze wpływa na układ nerwowy, serce oraz cynk- wzmacniający odporność.
Jedz banany!
Regularne spożywanie bananów zmniejsza - o prawie jedną czwartą - ryzyko nadciśnienia tętniczego i wylewów krwi do mózgu. Do takich zaskakujących wniosków doszli specjaliści ze Światowej Organizacji Zdrowia (WHO)(http://www.rmf24.pl/ciekawostki/news-banany-dobre-na-wszystko-zmniejszaja-ryzyko-zachorowan,nId,953100)


O proszę! Ja lubię aronię,a nie wiedziałam takiej ciekawostki o niej. Dzięki ;)
OdpowiedzUsuń